UNI-T

خانه >> UNI-T

تجهیزات اندازه گیری UNI-T (یونیتی)

UNI-T Measuring Tools


تجهیزات اندازه گیری UNI-T (یونیتی) یکی از برجسته ترین ارائه دهندگان تجهیزات اندازه گیری و تست در دنیا و یک برند معتبر چینی است. Uni-Trend در سال 1998 موفق به دریافت گواهینامه تایید کیفیت ISO 9001 شده است و دارای گواهینامه های شناخته شده از جمله CE اروپا، UL آمریکا، CMC چین و … است.این شرکت در شهر های مختلف چین از جمله شنزن ، چنگدو ، دونگوان و … دارای مراکز تحقیق و توسعه است. محصولات این کمپانی غالباً دارای کیفیت ساخت عالی ، دقت خوب ، فناوری مدرن و طراحی ارگونومی و کاربر پسند است.لیست قیمت خرید مناسب و ارزان تجهیزات اندازه گیری یونیتی UNI-T و تعداد زیاد نمایندگی های فروش باعث شده که این برند در جمع برند های محبوب جهانی قرار گیرد.

تجهیزات اندازه گیری یونیتی همواره محصولاتی را تولید می کند که مطابق با استانداردهای صنعت باشد و همواره راهکارهای منحصر به فرد و نوینی در زمینه اندازه گیری و تست آزمایشگاهی ارائه می دهد . خط تولید یونیتی در حال حاضر در یک مرکز طراحی مدرن 50،000 متر مربعی واقع در منطقه توسعه ملی و صنعتی شهر دونگوان چین است.

شبکه فروش یونیتی

شبکه فروش اینترنتی تجهیزات اندازه گیری یونیتی با 3 فروشگاه اصلی ، 9 فروشگاه اختصاصی و 650 فروشگاه خرده فروشی بصورت آنلاین در حال فعالیت هستند. همچنین  در چین دارای 9 دفتر نمایندگی فروش در استان های مختلف ، 32 دفتر خدمات پس از فروش ، 128 توزیع کننده ، 8 فروشگاه اختصاصی و بیش از 3000 فروشگاه خرده فروشی است. Uni-Trend در بازار بین المللی نیز با بیش از 90 کشور جهان از جمله ایران با بیش از 600 شریک برای توزیع و خدمات پس از فروش محصول همکاری کرده میکند.

توضیحات بیشتر

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری uni-trend.ir نمایندگی رسمی و دفتر فروش محصولات UNI-T یونیتی در ایران می باشد جهت خرید ، دریافت لیست قیمت و دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.